Як доїхати в Буковель, Ясіня, Драгобрат!

Українські Карпати — це величне місце, де поєднуються мальовнича природа із прадавніми традиціїями. Вони славляться своїми високими вершинами, свіжим повітрям та гірськолижними курортами Буковель, Драгобрат, які є прекрасним місцем для відпочинку як взимку, так і влітку.

Всі чули про гірськолижні курорти Буковель, Драгобрат, але як до них дістатися не всі знають? Ми розповімо вам про всі можливі способи, щоб ви змогли потрапити туди якомога зручно і швидко.

Як добратися в Буковель?

  1. Власним автомобілем до Буковелю. Це довго, втомлює і забирає час на відпочинок після довгої дороги , який ви можете потратити на катання та активний відпочинок. Маршрут ви зможете подивитися в інтернеті. Краще орієнтуватися на обласний центр – Івано-Франківськ. Звідти потрібно їхати до Надвірної , далі через Яремче, Микуличин, Татарів і Поляницю.Час в дорозі – близько 2 годин.
  2. Власним автомобілем до Ясінів, Драгобрату. Орієнтуватися на обласний центр — Івано-Франківськ. Звідти потрібно їхати до Надвірної , далі через Яремче, Микуличин, Татарів, Яблуницю, Ясіня. В Ясінях потрібно пересісти на спецтранспорт для того, щоб піднятися на гірськолижний курорт Драгобрат. Автомобіль можна залишити на стоянці в Ясінях.
  3. Літаком – до Івано-Франківська. Переліт – найбільш зручний варіант для жителів віддалених регіонів і зарубіжних міст. Аеропорт в Буковелі поки не побудували, але він є в найближчому обласному центрі – Івано-Франківську. Літаком ви зможете долетіти до Івано-Франківська з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпропетровська. З цих міст України існують регулярні рейси. З аеропорту Івано-Франківська можна замовити трансфер і без проблем доїхати до Яремче, Буковелю, Ясінів. В Ясінях ви можете пересісти на спецтрансфпорт і піднятися на Драгобрат.
  4. Потягом — до Івано-Франківська, Львова, Тернополя.  Потяг — це найатмосферніший громадський транспорт, який так люблять туристи (зручно і дешево). Зручно їхати як самому, так і великою компанією, з купою речей чи домашнім улюбленцем. Залізниця приведе вас до Івано-Франківська, Львова, Тернополя — тобто найближчих до курорту міст. З залізничного ( ж/д ) вокзалу Івано-Франківська, Львова, Тернополя можна скористатися автобусом, таксі чи комфортним трансфером.
  5. Автобусом – до селища Поляниця. Рейсовий автобус не доїжджає до самого Буковеля, його кінцева зупинка – в сусідньому селищі Поляниця. Прямих рейсів до Поляниці є кілька, якими також користуються місцеві жителі. Автобус — це довго, в ньому завжди багато людей.

Окрім Поляниці є й інші маршрути

Івано-Франківськ — Яремче або Яремче — Буковель. В день відходить до 15 автобусів, їхати від 2 годин до 40 хвилин, в залежності від точки виїзду. Є туристи, які проживають в містечку, а в Буковель їздять лише на розвагу. Для цього є садиби та готелі, а якщо затрималися на автобус — з Яремче від’їжджають туристичні трансфери.

Івано-Франківськ — Микуличин або Микуличин — Буковель. Невелике місто, де немає регулярних рейсів. Проте тут можна зустріти автобуси з інших міст.
Івано-Франківськ — Татарів або Татарів — Буковель. Регулярних автобусів немає, можна підсісти до прохідних або замовити трансфер.
Івано-Франківськ — Ворохта або Ворохта — Буковель. Лише трансфер.
Івано-Франківськ — Яблуниця або Яблуниця – Буковель. Найближчий населений пункт до Буковеля. Проходять автобуси, є трансфер.
Івано-Франківськ — Ясіня або Ясіня – Буковель. Лише трансфер.

  1. Таксі. Можна викликати таксі саме тоді, коли це потрібно, але ви не можете бути впевнені що на той час буде вільна машина, також ви не можете замовити таксі завчасно, наприклад за тиждень до вашого приїзду. Ще один мінус — зависока ціна.
  2. Автостоп. Якщо відчайдушні пригоди та екстрим — це  стовідсотково про вас, то можна задуматися про автостоп. Тут як пощастить: це дешево, іноді навіть швидко, але все ж таки небезпечно — ви сідаєте в машину до незнайомця.
  3. Попутники. В Україні вже є застосунки для подорожей у якості попутника. Так що сміливо можете шукати машину, що їде прямо в Буковель. Оплата — лише за пальне. Єдиний мінус — ніколи не знаєш, хто тобі складе компанію.
  4. Трансфер. Наразі це єдиний надійний спосіб дістатися місця призначення без очікувань на громадський транспорт та зайвих витрат, як, скажімо, на таксі. В компанії “Трансфер в Карпати” ви можете замовити авто заздалегідь , за тиждень до вашого приїзду, чи навіть за місяць. Водій зустріне вас на залізничному (ж/д) вокзалі, в аеропорту чи забере з готелю. Компанія “Трансфер в Карпати” довезе вас швидко, безпечно, комфортно.

Основні маршрути як добратись в Буковель

Київ – Буковель

Є три найпопулярніші варіанти як добратися з Києва в Буковель: власним автомобілем, літаком чи поїздом. Якщо ви обирете літак, то є щоденні рейси до Львова чи Івано-Франківська,  звідти можна замовити трансфер до Буковелю. Якщо ж вам більше подобаються потяги, то це теж не проблема, тому що з Києва кожного дня є по декілька відправлень в різні години, як до Львова, так і до Івано-Франківська, звідки ви також можете замовити комфортний трансфер і без зайвих турбот доїхати до Буковелю.

Одеса — Буковель

З Одеси так само, як і з Києва можна доїхати автомобілем. Чи обрати літак або ж потяг, які приведуть вас до Львова чи Івано-Франківська. Звідки ви можете  замовити трансфер і доїхати до потрібного вам місця.

Івано-Франківськ — Буковель

З Івано-Франківська на Буковель їздять регулярні автобусні рейси. Їхати ними довго і не завжди є вільні місця, тому, що ними також користуються місцеві жителі. Швидшим і комфортнішим варіантом, як доїхати з Івано-Франківська до Буковелю буде замовлення трансферу.

Львів — Буковель

Їхати зі Львова до Буковеля в два рази довше, ніж з Івано-Франківська. На курорт рейсових автобусів практично нема. Тому найшвидший і найзручніший варіант — це замовити трансфер зі Львова до Буковелю.

Як добратись до Драгобрату: основні маршрути

Київ – Драгобрат

Є три найпопулярніші варіанти як добратися з Києва до Драгобрату: власним автомобілем, літаком чи поїздом. Якщо ви обирете літак, то є щоденні рейси до Львова чи Івано-Франківська,  звідти можна замовити трансфер до Ясінів, де ви можете пересісти на спецтранспорт, який підніме вас на Драгобрат. Якщо ж вам більше подобаються потяги, то це теж не проблема, тому що з Києва кожного дня є по декілька відправлень в різні години, як до Львова, так і до Івано-Франківська, звідки ви також можете замовити комфортний трансфер і без зайвих турбот доїхати до Драгобрату.

Одеса — Драгобрат

З Одеси так само, як і з Києва можна доїхати автомобілем. Чи обрати літак або ж потяг, які приведуть вас до Львова чи Івано-Франківська. Звідки ви можете  замовити трансфер і доїхати до потрібного вам місця.

Івано-Франківськ — Драгобрат

З Івано-Франківська до Ясінів практично не їздять регулярні автобусні рейси. А якщо вам повезе на них сісти, то їхати ними довго і не завжди є вільні місця, тому, що ними також користуються місцеві жителі. Швидшим і комфортнішим варіантом, як доїхати з Івано-Франківська до Ясінів, Драгобрату буде замовлення трансферу.

Львів — Драгобрат

Їхати зі Львова до Драгобрату в два рази довше, ніж з Івано-Франківська. На курорт рейсових автобусів практично нема. Тому найшвидший і найзручніший варіант — це замовити трансфер зі Львова до Ясінів, де на вас чекатиме спецтранспорт який підніме вас на Драгобрат.