ПІДЙОМ НА ДРАГОБРАТ
СПЕЦТРАНСПОРТОМ

+38 067 402 14 92

+38 095 477 02 88

Групові і індивідуальні підйоми на Драгобрат

ДЛЯ ЗДЕШЕВЛЕННЯ ПІДЙОМУ СПЕЦТРАНСПОРТОМ НА ДРАГОБРАТ, ФОРМУЄМО ТУРИСТІВ НА ГРУПИ

АВТОМОБІЛЬ КІЛЬКІСТЬ ПАСАЖИРІВ ЦІНА ПІДЙОМУ
Нива 4
Людини
Груповий
150 грн. за людину
Індивідуальний
від 600 грн.
УАЗ 3303 8-9
Людей
Груповий
150 грн. за людину
Індивідуальний
від 600 грн.
ГАЗ 66 18
Людей
Груповий
150 грн. за людину
Індивідуальний
від 1500 грн.

Для бронювання підйому на Драгобрат спецтранспортом. Телефонуйте: +38 067 402 14 92+38 095 477 02 88.

Хочете урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах? Ми пропонуємо Вам подорож – спецтранспортом, яка точно запам’ятається назавжди. Потужні і комфортні автомобілі, яким не страшні ні круті схили, ні глибокі болота, готові відправити Вас назустріч пригодам – ​​в поїздку в гори на спецтранспорті!

Вас чекають захоплюючі види від яких завмирає серце. Ви побачите місцевих людей, які працюють високо в горах, зможете познайомитися зі стародавніми звичаями, скуштувати традиційні гуцульські страви приготовані на вогні. Це унікальна можливість побачити справжні Карпати, а також відчути справжній драйв гірського бездоріжжя.

Західна Україна – це прекрасне поєднання мальовничої природи і прадавніх традицій. Західна Україна славиться своїми величними замками, найчистішими гірськими річками та озерами, смачною кухнею, а ще відомими гірськолижними курортами, які привертають увагу мандрівників, охочих провести активний та незабутній відпочинок в горах.

Гарний відпочинок – це правильно спланований відпочинок, який починається із вибору місця, бронювання готелю, а ще вчасно замовленого трансферу, що є запорукою успішного початку будь якої подорожі.

Оберіть відпочинок без турбот та комфортний переїзд. Замовте трансфер одразу до дверей готелю чи пансіонату . Такі послуги дадуть Вам змогу почати відпочинок уже в дорозі, Ваша голова буде вільною від зайвих думок про переїзд з вокзалу, аеропорту чи будь якого іншого місця до готелю.

Вам не слід турбуватися про якість доріг або про місткість автомобіля. Широкий асортимент сучасних автомобілів для вдалої поїздки Ви знайдете в компанії «Трансфер в Карпати ».
Комфорт, безпека та помірні ціни – девіз нашої компанії.

Для Вашої зручності компанія «Трансфер в Карпати» пропонує послуги індивідуального трансферу з ІваноФранківська, Львова, Чернівців та Тернополя до Буковелю, Ясінів, Драгобрату та у зворотньому напрямку.

Однією із особливих послуг нашої компанії є організація групового трансферу з Івано-Франківська в Буковель, Ясіня, Драгобрат та у зворотньому напрямку.

Для великих груп та постійних клієнтів діє гнучка система знижок.