ЛІТНІ ЕКСКУРСІЇ СПЕЦТРАНСПОРТОМ

+38 067 402 14 92

+38 095 477 02 88

Групові і індивідуальні екскурсії спецтранспортом по Карпатах!

ДЛЯ ЗДЕШЕВЛЕННЯ ЕКСКУРСІЙ СПЕЦТРАНСПОРТОМ, ФОРМУЄМО ТУРИСТІВ НА ГРУПИ

Маршрути по Карпатах Ціни
Драгобрат 2 000 грн.
Герешаска 2 800 – 3 000 грн.
Козмещик під’їзд до Говерли 1 500 – 1 700 грн.
Головче́ська під’їзд до Петроса 3 000 грн.
Скопеска 3 500 грн.
Шумєска 2 000 – 3 000 грн.
Петрос з другої сторони 3 500 грн.
Тиса початок річки 2 200 – 2 500 грн.
Близниця під озеро 2 500 грн.

НАШ СПЕЦТРАНСПОРТ

Нива на 4 пасажири

УАЗ 03 на 8-9 пасажирів

ГАЗ 66 на 18 пасажирів

Для бронювання. Телефонуйте: +38 067 402 14 92+38 095 477 02 88.

Хочете урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах? Ми пропонуємо Вам подорож – спецтранспортом, яка точно запам’ятається назавжди. Потужні і комфортні автомобілі, яким не страшні ні круті схили, ні глибокі болота, готові відправити Вас назустріч пригодам!
Вас чекають захоплюючі види від яких завмирає серце. Ви побачите місцевих людей, які працюють високо в горах, зможете познайомитися зі стародавніми звичаями, скуштувати традиційні гуцульські страви приготовані на вогні. Це унікальна можливість побачити справжні Карпати, а також відчути справжній драйв гірського бездоріжжя.

Західна Україна – це прекрасне поєднання мальовничої природи і прадавніх традицій. Західна Україна славиться своїми величними замками, найчистішими гірськими річками та озерами, смачною кухнею, а ще відомими гірськолижними курортами, які привертають увагу мандрівників, охочих провести активний та незабутній відпочинок в горах.

Гарний відпочинок – це правильно спланований відпочинок, який починається із вибору місця, бронювання готелю, а ще вчасно замовленого трансферу, що є запорукою успішного початку будь якої подорожі.

Оберіть відпочинок без турбот та комфортний переїзд. Замовте трансфер одразу до дверей готелю чи пансіонату . Такі послуги дадуть Вам змогу почати відпочинок уже в дорозі, Ваша голова буде вільною від зайвих думок про переїзд з вокзалу, аеропорту чи будь якого іншого місця до готелю.

Вам не слід турбуватися про якість доріг або про місткість автомобіля. Широкий асортимент сучасних автомобілів для вдалої поїздки Ви знайдете в компанії «Трансфер в Карпати ».
Комфорт, безпека та помірні ціни – девіз нашої компанії.

Для Вашої зручності компанія «Трансфер в Карпати» пропонує послуги індивідуального трансферу з ІваноФранківська, Львова, Чернівців та Тернополя до Буковелю, Ясінів, Драгобрату та у зворотньому напрямку.

Однією із особливих послуг нашої компанії є організація групового трансферу з Івано-Франківська в Буковель, Ясіня, Драгобрат та у зворотньому напрямку.

Для великих груп та постійних клієнтів діє гнучка система знижок.